Upravit stránku

A jak zhonotila akci výkonná ředitelka RVI Mgr. Ivana Cikánková ve své zprávě?

Vážení obchodní přátelé,

dovoluji si vás jménem Realitního vzdělávacího institutu poděkovat za partnerství na 4. Odborné realitní konferenci, která se konala 15.1.2019  v nových prostorách - Multifunkční centrum Cubex, v Praze na Pankráci.

Volba nových  prostor se i na základě vašich reakcí a zpětné vazby vaší i účastníků ukázala jako skvělé rozhodnutí! 

Potenciál, který jsme využili, posunul naší konferenci na další vyšší úroveň a položili jsme základy další vyšperkované řadě našich konferencí. 

Celkově hodnotíme konferenci i díky vaší podpoře jako velmi vydařenou a úspěšnou. Trocha čísel:

·       568 účastníků

·       16 skvělých spíkrů

·       9 workshopů s vynikající účastí

·       9 prezentačních stánků 

·       3 panelové diskuse 

·       Živě přenášená tisková konference (19 akreditovaných novinářů) 

·       ČT24, Nova, ČTK, iDnes.tv, Hospodářské noviny, iRozhlas, Mladá Fronta DNES, Právo a další. 

Návštěvníci ocenili celkovou kvalitu konference, catering, nabitý kvalitní program, workshopy, kvalitu spíkrů, také technické zázemí, dopravní spojení na dálnici D1, parkování atd.

-----------

První ohlasy: 

"Chtěla jsem poděkovat za úžasnou konferenci.Letošní program byl tak nášlapnutý takovýma peckama, že člověk nestíhal ani přebíhat ze sálu do sálu. Mrzelo mě že jsem nezůstala až do konce. Snad přístě. Pan Jelínek byl hřeb celé konference. 

Líbilo se mi, že konečně se začali tvořit skupinky ve foae k diskuzi a že spolu makléři komunikovali.Takže za mě velký dík udělali jste kus práce a posunuli konferenci na vyšší level. Iva Kopecká"

 

"Prvně děkuji pořadatelům včerejší konference. Pokrok ve všech aspektech je oproti předchozímu ročníku nepřehlédnutelný. Vzdělávání je klíčovým faktorem rozvoje. Jan Stohanzl, Remax G8 reality"

 

4 konference ukázala a potvrdila, že náš koncept, kde se místo na podiu nedá koupit, ale vše podřizujeme přínosu pro účastníky a kvalitě programu, má na trhu jasné místo a obrovský příslib do budoucna. 

Věříme, že i pro vás budou všechny naše další akce, které se dají bezpochyby označit za hlavní událost irealitní sezóny, přínosem a že s nimi s hrdostí spojíte i nadále svoje jméno.

5. Odborná realitní konference je již v přípravách a jsme připraveni na vaše  náměty, návrhy a těšíme se na setkání v rámci jejich příprav! 

DĚKUJEME! 

 

Veškerou fotodokumentaci naleznete i pro vaše využití na tomto odkazu: https://www.dropbox.com/sh/3zrqmu1ff5d4fw7/AABqptRSldTMMz3wTJBgbzMla?dl=0 

Nahoru