Upravit stránku
Realios je nový realitní software s řadou chytrých funkcí pro snazší, efektivnější i finančně úspornější práci makléřů a realitních kanceláří. Součástí systému je webová stránka zdarma s responzivním designem, který umožňuje pohodlný přístup z laptopu, tabletu nebo mobilu!

Realitní software pro efektivnější i příjemnější práci makléřů

Webová stránka v ceně, neomezený počet uživatelů, poboček i nabídek, exporty na více než 40 realitních serverů, propojení s Facebookem, pokročilé statistiky, ale i možnost zobrazení z tabletu či smartphonu.

To jsou hlavní devízy nového CRM systému Realios, jenž sází na příjemné uživatelské rozhraní a intuitivní ovládání.

V čem a jak vám Realios pomůže?

Vše budete mít na jednom místě. Jednoduše a propracovaně. A co dál? Díky kompletním statistickým údajům budete moci efektivněji sledovat náklady na inzerci, výkonnost makléřů a zisk. To vám umožní lépe plánovat a dosahovat kvalitnějších výsledků. Také sdílení nabídek a informací s dalšími makléři a realitkami je rychlejší a snazší. Nově můžete využít cloudový MLS systém, k dispozici máte i mini call centrum nebo sdílenou knihovnu dokumentů.

Krom realitních serverů můžete exportovat nabídky na Facebook, a oslovit tak širší zájmové skupiny.

Budování databáze klientů a jejich evidence je v systému Realios ještě přehlednější a navíc ji lze spravovat odkudkoli.

 

A co víc? Realios je připraven také na GDPR!

Horký favorit mezi realitními systémy

Cena 2 900 Kč měsíčně dělá ze systému Realios významného hráče na českém trhu s realitním CRM. Mnohá konkurenční řešení totiž nabízí za více peněz méně muziky – tj. omezené počty uživatelů a nabídek, navíc bez webových stránek (ty je obvykle nutné zakoupit zvlášť).

Instalaci systému zvládneme do 24 hodin a v ceně získáte jeho pravidelnou aktualizaci.

Více se o Realiosu dozvíte na oficiální stránce.

 

 

Tento článek je reklamní sdělení.

Nahoru