Upravit stránku

Co však chci zdůraznit je letošní extra vyšperkováný program – kromě plejády hostů, jako je třeba izraelský realitní guru s více než 250 makléři v síti svých poboček, špiček českého trhu jsme pozvali i lidi, kteří vám řeknou nejvíce o připravovaném realitním zákoně, který v těchto dnech chytá již konkrétní obrysy a hýbe nahoru dolu realitním trhem.. A kam sáhnout lépe, než do parlamentu, kde by o tom měli alespoň něco málo vědět, že?

 

Dorazí tedy třeba poslanec Vojtěch Munzar z ODS, autor několika pozměňovacích návrhů k zákonu, které se realitní komunitě musí líbit, nechce totiž přenášet odpovědnost z klientů na makléře, či vytahovat všem z kapes finanční prostředky za pojištění, které u makléřů v realitních kancelářích nic krýt nebude. Poslanec Petr Dolínek z ČSSD pak krom pojištění řeší i důležité postavení spotřebitele versus obchodní společnosti (například developera) a velké a trochu zanedbávané téma, kvalifikaci, kdy po přijetí vládní verze zákona budou moci činnost vykonávat všichni makléři s tříletou praxí. Takže jeden můj známý, který před deseti lety dělal makléře tři roky, pak si skočil taxikařit, tak nyní kvalifikaci dle zákona splňuje. S tímto by určitě chtělo něco dělat a pan poslanec řešení předkládá. Nebude chybět ani zástupce ministerstva pro místní rozvoj, které zákon připravuje. Nebude to nikdo jiný než osoba nejpovolanější, náměstek ministryně David Koppitz.  

 

A v panelové diskusi se vyjádří největší hráči tuzemského realitního trhu, v čele s Petrem Morcinkem, majitelem M&M reality. Jedno místo je ještě volné a jméno hosta přineseme brzy, skvělé doplní aktuální sestavu. Co je patrné již nyní, tato panelová diskuze bude jedinečná. Ještě nikdy v historii tady taková nebyla a vy byste jistě neměli chybět se svými dotazy na tělo všem hostům.

 

Veškerý program a vstupenky jsou klasicky na www.realitnikonference.cz

 

Těšíme se na vás.

Českomoravský realitní fond a.s. je hrdým partnerem EVOLUCE2020. Chcete o nás vědět více - chcete ihned peníze za svoji nemovitost - veškeré informace naleznete ZDE
Nahoru