Upravit stránku

Připadá vám, že někteří realitní makléři proklouzávají trhem jako nůž máslem? Že mají prostě talent, se kterým jde ruku v ruce štěstí?

Tenhle mýtus můžeme rovnou pohřbít za pomoci citátu ruského chemika D. I. Mendělejeva:
„Bez usilovné pracovitosti není ani talentů, ani géniů.“

Je to přesně tak.

Chcete-li být jedničkou realitního trhu, musíte prozkoumat celou řadu oborů, neustále se vyvíjet a zdokonalovat. Talent je výhoda, ale jenom talent někdy nestačí. Dobrý prodejce musí být opravdový a všestranný odborník.

Není to ale pouze o sledování trhu a o studiu oborových novinek.

Kvalitní makléře od těch „průměrných“ dělí také zaměření se na osobní rozvoj, který je posouvá na mnohem vyšší úroveň.

Pracujte na sobě pilně. Každý den. Realitní konference vás k tomu postrčí

Chcete se o tom přesvědčit na vlastní oči a uši?

3. Odborná realitní konference, která se koná 17. 4. 2018 v Praze, vám mimo jiné ukáže, jak se sebou pracovat a zdokonalit se. To se pak promění ve vaši jedinečnou konkurenční výhodu.

Realitní konference vždy zaručuje nejvyšší koncentraci špičkových realitních makléřů a dalších odborníků, kteří vám pomůžou ke spokojeným klientům.

Jeden z bloků je letos speciálně zaměřený na osobní rozvoj a představí vám mentora a trenéra osobního rozvoje Petera Vajdíka a světového experta na vyjednávání Víta Prokůpka.

Peter Vajdík vám ukáže, jak v realitách spojit lidskost a odbornost, díky čemuž si se zákazníky vybudujete osobnější vztahy. Z nich vzejde důvěra a přirozené šíření vaší skvělé pověsti.
Vít Prokůpek vám ve své přednášce předvede, jak si vyjednávat vyšší provize a exkluzivitu.
Nahoru