Upravit stránku

První, a pro mnohé nejdůležitější kritérium, je CENA. Poté, co minulý týden jedna pojišťovna mírně navýšila nejnižší pojistné, je na trhu jediný subjekt, který nabízí základní pojištění výrazně pod dva tisíce korun.

 

Pro realitního zprostředkovatele, fungujícího pod jakoukoli RK, s ročním hrubým příjmem do 1 mil. Kč, činí pojistné pouze 1.792,-Kč. Pokud takový makléř funguje samostatně, pojistka se pohybuje od 2.428,-Kč. A kdo to nabízí?

 

Maxima pojišťovna a.s.

 

Zatím nevíme, jak dlouho budou tyto podmínky platit. Osobně nečekám, že to bude extra dlouho, obzvlášť, když zákon bude účinný k 3. březnu 2020 a povinnost doložit pojistku, aby mohl makléř dál fungovat, jsou pouhé 2 měsíce od účinnosti zákona.

 

Pro zájemce o více informací přikládám ODKAZ na obchodní podmínky Maxima pojišťovny a formulář, pomocí kterého můžete požádat o nezávaznou kalkulaci. Pokud chcete cokoli probrat, kontakt na produktového manažera je - David Balun, tel. 608 763 679, email: balun@maxima-as.cz.

 

Přeji všem krásný den a brzy budeme informovat o dalších možnostech.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti