Upravit stránku

Hezký den,

jak jsem slíbil, vypsal jsem na léto dva termíny na oblíbené školení o exekucích. Uvidíme se v Praze a to v úterý 18. července anebo 15. srpna.

Více termínů ani jiná školení na prázdniny vypisovat nebudu, ale od září to zase pěkně sešlápnu.

A co se na Exekučním specialistovi dozvíte? Projdeme si postupy dle Exekučního řádu v aktuálním znění. Promluvíme si o Občanském soudním řádu a jeho vztahu k výkonu rozhodnutí. Nezapomenu ani na zákon, kterým se stanoví pravidla pro případy souběžně probíhajících exekucí či o postupech o exekuční činnosti. Seznámím Vás s instrukcí ODD – Řádem pro soudní vykonavatele, abyste mohli účinně poradit svým klientům, jak se bránit při návštěvě exekutora. A mám k dispozici i interní nařízení a doporučené postupy pro exekutory od EKCR, ale o tom pssst. J
A co hlavně? Ukážeme si, jak se orientovat v Centrální evidenci exekucí, LV a lustracích ze soudů. V průběhu celého dne budete pracovat samostatně, pod mým dohledem, na případech zadlužených LV, v porovnání s lustrací soudů tak, abyste byli schopni v terénu poznat, zda má danou nemovitost smysl zobchodovat anebo zda počkat až na dražbu.

A když jsme u té dražby – ukáži Vám hlavní fígle, na které se spoléhám a jak díky nim úspěšně dražím.

Pokud už teď víte, že Vás něco specifického zajímá, budu rád, když mi to napíšete, abych mohl připravit na školení odpověď, a mohli jsme to probrat.

Těším se na Vaši účast a hlavně na to, že se zase společně vzájemně obohatíme a posuneme dál. A i to je důvod, proč školení dělám málo a s velmi omezenou kapacitou – smyslem je, aby na školení přišli ti, které toto opravdu zajímá, abychom si vzájemně popovídali a vyměnili informace, které nám všem pomohou k tomu, aby nám na tomto světě bylo krásně.

Neváhejte, termíny jsme právě vypsali a budou bleskově zaplněné. Přihlaste se na http://realitnivzdelavaciinstitut.cz/lektori/miroslav-jonas/exekucni-specialista-detail/.

Pozvánka na školení Exekuční specialista
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti