Upravit stránku

Celkem čeká zájemce 13 školících dní a následná zkouška, kdy všichni úspěšní absolventi splní podmínky pro kvalifikaci "Obchodník s realitami" a budou zapsáni do oficiálního seznamu. Absolventi se tak nemusí bát připravovaného Realitního zákona a jeho kvalifikačních požadavků na výkon funkce realitního makléře. Naše osvědčení kritéria splňuje.

A co Vás čeká? Plejáda skvělých školitelů, v čele s JUDr. Oldřichem Platilem, Mgr. Ivanou Cikánkovou, Ivanou Bystroňovou, Ondrou Jarošem, Janem Kučerou, Davidem Křiváčkem, Ing. Jiřím Mayrichem, Ing. Romanem Zábojem a Ing. Mirkem Jonášem.

 

Témata jsou různorodá - od psychologie prodeje, strategii pro náběr a prodej nemovitosti, přes právní aspekty, katastr, exekuce, insolvence až po osobní marketing. 

Uvidíme se v Praze (místo brzy specifikujeme) a přihlášky můžete realizovat prostřednictvím našeho webu ZDE
.   

 

A to podstatné nakonec - protože 5. Odborná realitní konference, která proběhla minulý týden v Clarionu pod názvem EVOLUCE2020, sklidila obrovský úspěch, rozhodli jsme se každému, kdo objedná a zaplatí kurz do 23. prosince 2019, věnovat jako vánoční dárek vstupenku na připravovaný 6. ročník, který proběhne v Praze dne 11. května 2020.
 

Těšíme se na Vás

 

Tým RVI

Nahoru