Upravit stránku

Pojistné pro makléře – kritérium „cena“

V rámci RVI jsme podrobili analýze všechny dostupné nabídky pojistek pro makléře dle nového zákona č. 39/2020 Sb., zákona o realitním zprostředkování. Porovnali jsme několik kritérií, jako je cena, pojistné krytí, schopnost likvidace události, srovnávače úrovní pojišťoven atd. Ve finále nám vyšlo několik zajímavých produktů a ty bychom Vám postupně představili.

Realitní zákon vs. realitní praxe

Za podpory RVI vyráží na turné po naší vlasti JUDr. Oldřich Platil, šéf sítě Instinkt reality, aby se s Vámi podělil, společně se svými hosty, o to, jaký dopad bude mít Zákon o realitním zprostředkování pro Vaši každodenní praxi. A protože se nejedná o obyčejnou nalejvárnu, nýbrž o diskusi s lidmi z praxe, moc rádi Vás přivítáme.

Exekutoři se neuživí

Prezident Exekutorské komory ČR právě potvrdil to, co tvrdím už několik let: „Většina kolegyň a kolegů se zaměřila na ekonomicky nejvýhodnější vedení exekucí tak, aby přežila. Kvůli dlouholetému přístupu některých soudů i předchozích ministrů spravedlnosti stojí většina soudních exekutorů před ekonomickým krachem a neprosperuje. Tomu odpovídá i značný počet rezignací soudních exekutorů v produktivním věku,“ popisuje v rozhovoru prezident Exekutorské komory ČR Vladimír Plášil.

 

REALITNÍ AKADEMIE PRAHA 2020 - Vánoční akce

Již 25. března 2020 startuje třetí pokračování třináctidílné Realitní Akademie společnosti Realitní vzdělávací institut s.r.o., která jakožto vzdělávací akce s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, je zakončena řádnou certifikační zkouškou, splňující podmínky pro Národní klasifikaci povolání v oboru "Obchodník s realitami" tak, jak to požaduje návrh již téměř schváleného Realitního zákona. 

Nahoru