Upravit stránku
GLOBAL_SKIP_TO_MAIN_CONTENT

REALITNÍ AKADEMIE PRAHA 2020 - Vánoční akce

Již 25. března 2020 startuje třetí pokračování třináctidílné Realitní Akademie společnosti Realitní vzdělávací institut s.r.o., která jakožto vzdělávací akce s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, je zakončena řádnou certifikační zkouškou, splňující podmínky pro Národní klasifikaci povolání v oboru "Obchodník s realitami" tak, jak to požaduje návrh již téměř schváleného Realitního zákona. 

Kdo se dozví o dražbě nemovitosti

Opět jsem se setkal s tvrzením klienta – hlavně, aby se ututlalo, že mám dům v dražbě. Tak přátelé, to se fakt moc utajit nedá. Kromě zvídavého internetu, kde to visí, se samotná dražební vyhláška posílá pro zajímavost na dále uvedené adresy.

Realitní slovník naučný

Vyznáte se v realitních pojmech? Víte, co Vám realitní kanceláře nabízí třeba pod pojmem „byt ve standardu“? Pokud chcete všemu rozumět, přečtěte si můj Realitní slovník naučný a předem upozorňuji – neberte mě, článek ani život příliš vážně. Stejně z něj nevyvázne nikdo z nás živý.

EVOLUCE2020 se zúčastní největší hráči či poslanci

Máme měsíc do akce EVOLUCE 2020, která se bude konat 20.11. 2019 v Konferenčním centru Clarion, jakožto největší setkání realitních makléřů a finančních poradců. Aktuálně již je prodáno přes tisíc vstupenek a zbývá – teď už mohu vážně říct – pouze něco málo přes 300. Ani Clarion není nafukovací.

Realitní Akademie BRNO 2019

Skutečně je třináctidílná, ale není to třináct dní po sobě. Někdy taky musíte pracovat, že? A jaké jsou termíny? Přečtěte si níže a pokud se chcete ve Vaší profesi posunout, moc času už Vám nezbývá. Začínáme už 11. září 2019.

Nahoru