Upravit stránku

Vítejte na informačním portálu realitnimaturita.cz. Tento portál Vám nabízí přehledně zajímavé články z oblastí realit, úvěrů, pojišťovnictví i podnikání. Dozvíte se odpovědi na otázky, které Vás zajímají a přečtete si zajímavosti, jaké se právě staly. Články jsou denně doplňovány a aktualizovány.

Náš portál Vám dále nabízí své služby a to v oblasti tvorby veškerých dokumentů, potřebných k prodeji a převodu nemovitostí, pronájmu, pachtu, komunikaci s finančními úřady, dlužníky či věřiteli. Vše, co nabízíme naleznete ZDE

Zakladatelem a duchovním otcem portálu je Ing. Miroslav Jonáš, odborník s více než patnáctiletou praxí v oboru. A nejlepší bude, když se Vám představí sám.

Krásný den přátelé,

jak již tedy víte, jmenuji se Miroslav Jonáš. Na svět jsem přišel v roce 1976 v Pardubicích a tomuto městu jsem věrný dodnes, kdy bydlíme kousíček za městem ve vesnici zvané Staré Hradiště.

Kromě mateřské, základní, střední a autoškoly jsem taky absolvoval Univerzitu v Pardubicích a tuto ukončil s titulem inženýr na fakultě, která se jmenovala Ekonomicko-správní. Můj životní cíl však od mládí byl jediný – stát se milionářem. Převrat mě zastihl ve věku 14 let, ale i tak jsem se už na střední škole zapojil do „podnikání“. Mým revírem tehdy byly videokazety, následované náhradními díly k počítačům, které při zahájení vysoké školy nahradily drahé kovy atd.

První opravdovou firmu jsme s kamarádem Milanem Zavadilem založili ve třetím ročníku vysoké školy a v názvu již bylo naše M&M (čtěte Mirek & Milan). Začali jsme mobilními telefony a vzápětí nás napadla spásná myšlenka – v roce 1998 jsme rozjeli virtuální velkoobchod se stavebním materiálem. Využili jsme počátků internetu, a když mi bylo 23 let, splnil jsem si cíl – vydělat milion. Za půl roku jsem o něj samozřejmě přišel …. V roce 2001 jsme, aniž bychom měli jakýkoli sklad, dokázali překonat obrat 100 milionů korun v prodaném materiálu. Kromě stavebnin pak následovali další aktivity – obchodování na Pražské burze v systému SPAD, stavební družstvo, stavební firma, autodoprava atd.

V roce 2005 zakládáme s Milanem M&M reality a já si vzal na starost mj. oddělení práva, financí a investic. Tomu jsem zůstal věrný celých deset let a nasbíral jsem nepřeberné množství zkušeností. Na podzim 2014, kdy všechny firmy holdingu dohromady dosahovaly hrubého příjmu kolem třičtvrtě miliardy korun, jsem se rozhodl odejít a začít se věnovat vlastním projektům.

Od té doby působím na realitním trhu. Všechny své činnosti jsem se rozhodl v polovině roku 2016 propojit a jejich průsečíkem je právě tento server – realitnimaturita.cz. Jsem přesvědčen, že tu najdete to co hledáte a věřím, že se sem budete často vracet jako na svůj oblíbený zpravodajský portál.

Současně s kamarády zakládáme Realitní vzdělávací institut s.r.o., který se postupně stává největším školícím centrem realitních makléřů v ČR.

A v červenci 2018 spouštíme největší dosavadní projekt - Českomoravský realitní fond a.s. Společnost, která se zabývá výkupy a oddlužením nemovitostí, ročně v řádu okolo jedné miliardy korun.

Já osobně se nejvíce bavím svým synem Maxíkem. 

No a kromě dobrého jídla, vína, pivečka a cestování nacházím osobní uspokojení ve sportu, když se pravidelně 4x týdně věnuji klasickému boxu a doplňuji to fotbálkem a tenisem. Často a rád čtu, zejména odbornou vzdělávací a právní literaturu a pak pro relax historické romány od V. Vondrušky či něco dobrodružnějšího od J. Grishama.

Mějte se všichni pohodově!

O kom se nepíše, ten jako by nebyl, tak něco málo vybíráme:

https://realitaci-sobe.cz/realitni-trh/inspirativni-pribehy-miroslav-jonas-na-tema-realitni-byznys-rychle-penize-nebo-seriozni-podnikani/?utm_source=phplist

http://www.realitymorava.cz/cesty-uspesnych/737-miroslav-jonas-m-m-reality-holding-as

https://m.reality.idnes.cz/sdeleni/pod-taktovkou-rvi-probehla-2-odborna-realitni-konference-pku-/

http://magazin.e15.cz/regiony/jel-jsem-diamond-race-854869

http://m.reality.idnes.cz/sdeleni/prvni-realitni-konference-vybidla-realitni-odborniky-ke-vzdelavani-119-/

http://ict-nn.com/kalendar2.php?lang=cs&detail=31223&typ=bs&month=4&year=2017

http://www.nicm.cz/deset-rad-jak-umet-chytre-prodat-ci-koupit-byt

https://www.novinky.cz/kariera/215691-m-m-reality-vytvori-behem-sesti-mesicu-2100-novych-pracovnich-mist-po-cele-cr.html

http://byznys.ihned.cz/-vysledky-firem/c1-40282880-realitni-sit-m-m-se-dostala-z-predlonske-ztraty-do-zisku-9-milionu-korun

http://www.hypoindex.cz/tiskove-zpravy/vysledky-na-realitnim-trhu-za-treti-ctvrtleti-jsou-velkym-uspechem/

http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/na-vasi-strane/kupujete-dum-dejte-si-pozor-na-podvodniky-kteri-prodavaji-nemovitosti-v-exekuci.html

https://www.zena.cz/bydleni/ceny-pronajmu-se-letos-nezmeni-co-poridite-za-5000-kc/r~i:article:713110/?redirected=1488026953

http://www.cak.cz/scripts/detail.php?id=8994

http://www.protext.cz/zprava.php?id=12735

http://www.mesec.cz/aktuality/hypoteka-vas-muze-vyjit-levneji-nez-placeni-najmu/

http://www.investicniweb.cz/alternativy/nemovitosti/2011/3/18/ceske-chalupy-chaty-zasahla-vyprodejova-vlna/

http://www.golemfinance.cz/cz/423.ceny-bytu-budou-dal-klesat-i-pres-zvyseni-dph

https://bvreal.sk/opravit-byt-pred-predajom

 

 

 

Nahoru