Upravit stránku

Vítejte na informačním portálu realitnimaturita.cz. Tento portál Vám nabízí přehledně zajímavé články z oblastí realit, úvěrů, pojišťovnictví i podnikání. Dozvíte se odpovědi na otázky, které Vás zajímají a přečtete si zajímavosti, jaké se právě staly. Články jsou denně doplňovány a aktualizovány.

Náš portál Vám dále nabízí své služby a to v oblasti tvorby veškerých dokumentů, potřebných k prodeji a převodu nemovitostí, pronájmu, pachtu, komunikaci s finančními úřady, dlužníky či věřiteli. Vše, co nabízíme naleznete ZDE

Zakladatelem a duchovním otcem portálu je Ing. Miroslav Jonáš, odborník s více než patnáctiletou praxí v oboru. A nejlepší bude, když se Vám představí sám.

Krásný den přátelé,

jak již tedy víte, jmenuji se Miroslav Jonáš. Na svět jsem přišel v roce 1976 v Pardubicích a tomuto městu jsem věrný dodnes, kdy bydlíme kousíček za městem ve vesnici zvané Staré Hradiště.

Kromě mateřské, základní, střední a autoškoly jsem taky absolvoval Univerzitu v Pardubicích a tuto ukončil s titulem inženýr na fakultě, která se jmenovala Ekonomicko-správní. Můj životní cíl však od mládí byl jediný – stát se milionářem. Převrat mě zastihl ve věku 14 let, ale i tak jsem se už na střední škole zapojil do „podnikání“. Mým revírem tehdy byly videokazety, následované náhradními díly k počítačům, které při zahájení vysoké školy nahradily drahé kovy atd.

První opravdovou firmu jsme s kamarádem Milanem Zavadilem založili ve třetím ročníku vysoké školy a v názvu již bylo naše M&M (čtěte Mirek & Milan). Začali jsme mobilními telefony a vzápětí nás napadla spásná myšlenka – v roce 1998 jsme rozjeli virtuální velkoobchod se stavebním materiálem. Využili jsme počátků internetu, a když mi bylo 23 let, splnil jsem si cíl – vydělat milion. Za půl roku jsem o něj samozřejmě přišel …. V roce 2001 jsme, aniž bychom měli jakýkoli sklad, dokázali překonat obrat 100 milionů korun v prodaném materiálu. Kromě stavebnin pak následovali další aktivity – obchodování na Pražské burze v systému SPAD, stavební družstvo, stavební firma, autodoprava atd.

V roce 2005 zakládáme s Milanem M&M reality a já si vzal na starost mj. oddělení práva, financí a investic. Tomu jsem zůstal věrný celých deset let a nasbíral jsem nepřeberné množství zkušeností. Na podzim 2014, kdy všechny firmy holdingu dohromady dosahovaly hrubého příjmu kolem třičtvrtě miliardy korun, jsem se rozhodl odejít a začít se věnovat vlastním projektům.

Od té doby působím spokojeně na trhu jako privátní realitní investor, konzultant a školitel. Všechny své činnosti jsem se rozhodl v polovině roku 2016 propojit a jejich průsečíkem je právě tento server – realitnimaturita.cz. Jsem přesvědčen, že tu najdete to co hledáte a věřím, že se sem budete často vracet jako na svůj oblíbený zpravodajský portál.

A pokud spolu budeme spolupracovat při tvorbě smluvních dokumentů či se potkáme na nějakém mém školení, budu rád, když si popovídáme nejen o práci, ale i životě. Protože člověk se má životem především bavit.

Já osobně se nejvíce bavím svoji rodinou, když se nám letos v únoru narodil malý Maxík. Společně s manželkou a krysaříkem Arnoldem se z něj snažíme vychovat normálního a pohodového kluka, abychom na něj jednou mohli být pyšní za to, co dokáže.

No a kromě dobrého jídla, vína, pivečka a cestování nacházím osobní uspokojení ve sportu, když se pravidelně 4x týdně věnuji klasickému boxu a doplňuji to fotbálkem a tenisem. Často a rád čtu, zejména odbornou vzdělávací a právní literaturu a pak pro relax historické romány od V. Vondrušky či něco dobrodružnějšího od J. Grishama.

Mějte se všichni pohodově!

O kom se nepíše, ten jako by nebyl, tak něco málo vybíráme:

Nahoru