Upravit stránku

* Exekuční zákon (řád) - základní principy fungování
* Exekutorský úřad - jak funguje a jak s ním spolupracovat
* vznik dluhu a jeho přeměnění v exekuci
* způsoby exekučního vymáhání s důrazem na postižení nemovitosti
* dražby dle OSŘ - jak dražit, analýza dražební vyhlášky - na co si dát pozor
* jak vystěhovat dlužníka
* další omezení nemovitosti v části C a D listu vlastnictví
* exekuce a SJM vs. předmanželské dluhy
* lustrace dlužníka - jak ji udělat tak, abyste na nic nezapomněli
* jak číst dluhy na LV

A po celý den mám pro Vás připraveny praktické úkoly, kdy budete na příkladech zadlužených LV, lustrací ze soudů a dalších orgánů analyzovat nemovitosti a rozhodovat se, zda má smysl řešit jejich prodej anebo ne.

Cílem tohoto školení je, aby každý účastník po jeho absolvování byl schopen z dostupných informací (LV, lustrace atd.) rychle rozhodnout, zda je daná nemovitost ještě obchodovatelná anebo zda je již předlužená.

Aktuální termíny

termíny pro leden - březen jsou nyní zcela obsazeny

Další termíny na první polovinu roku 2018 budou zveřejněny 20. března 2018.

Hezký den,


dovolte mi, abych Vás pozval na své zcela nové, otevřené školení Exekuční specialista, která je určeno nejen pro realitní makléře, manažery a majitele realitních kanceláří, ale pro všechny, které zajímá tento segment trhu, a chtějí vydělat opravdu velké peníze. Mně se to už povedlo, a rád se o své zkušenosti rozdělím s Vámi.

A co bude nového? Projdeme si postupy dle Exekučního řádu v aktuálním znění. Promluvíme si o Občanském soudním řádu a jeho vztahu k výkonu rozhodnutí. Nezapomenu ani na zákon, kterým se stanoví pravidla pro případy souběžně probíhajících exekucí či o postupech o exekuční činnosti. Seznámím Vás s instrukcí ODD – Řádem pro soudní vykonavatele, abyste mohli účinně poradit svým klientům, jak se bránit při návštěvě exekutora. A mám k dispozici i interní nařízení a doporučené postupy pro exekutory od EKCR, ale tom pssst.
:)

A co hlavně? Ukážeme si, jak vyhledávat v Centrální evidenci exekucí a v průběhu celého dne budete pracovat samostatně na případech zadlužených LV, v porovnání s lustrací soudů tak, abyste byli schopni v terénu poznat, zda má danou nemovitost cenu zobchodovat anebo zda počkat až na dražbu.

A když jsme u té dražby – ukáži Vám hlavní fígle, na které se spoléhám a pokud se v daný den budou nějaké zajímavé dražby konat, budu do nich přihlášen a budeme společně dražit.

Pokud už teď víte, že Vás něco specifického zajímá, budu rád, když mi to napíšete, abych mohl připravit na školení odpověď a mohli jsme to probrat.

Těším se na Vaši účast a hlavně na to, že se zase společně vzájemně obohatíme a posuneme dál. A i to je důvod, proč školení dělám málo a s velmi omezenou kapacitou – smyslem je to, aby na školení přišli ti, které toto opravdu zajímá, abychom si vzájemně popovídali a vyměnili informace, které nám všem pomohou k tomu, aby nám na tomto světě bylo krásně.

Ing. Miroslav Jonáš

Kde školení probíhají? Stálá místa jsou Praha ( CVRK, ), Brno (COWO, ), Pardubice a Ostrava (Dům kultury města Ostravy, a.s., 28. října 2556/124, 709 24 Ostrava) . V případě většího počtu uchazečů lze zorganizovat školení kdekoli po České republice.

 

Veškeré další informace o termínech, místech konání a možnosti přihlášení najdete na stránkách společnosti Realitní vzdělávací institut s.r.o. a to zde:

Máte-li jakýkoli dotaz, nápad, návrh, či soukromou záležitost, budu rád, když mi napíšete prostřednictvím tohoto formuláře, kdy se Váš dotaz dostane přímo na můj soukromý email:

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Nahoru