Upravit stránku

Jak zobchodovat zadluženou nemovitost

 

  • Kde a jak obchody hledat
  • Jak koupit či zprostředkovat koupi nemovitosti s právním omezením
  • Praktické příklady mých obchodů za poslední dva roky krok po kroku
  • Nemovitosti se zástavou či žalobou na určení vlastnictví
  • Nemovitosti s exekucemi
  • Nemovitosti v insolvenci
  • Jak najít zajímavou dražbu a jak úspěšně dražit

 

Školení je celé postaveno na rozboru praktických příkladů, kde budou demonstrovány různé postupy, které vedly k úspěšnému ochodu.

 

Cílem školení je prakticky pochopit, že právní omezení na nemovitosti neznamená konec obchodu.

 

Aktuální termíny

termíny byly právě vypsány a zveřejněny ZDE

 

Hezký den,

 

Rád bych Vás pozval na své zcela nové školení, o kterém jsem přesvědčen, že svoji obsahovou náplní překoná vše, co jste dodnes na mých školeních slyšeli.

 

Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o tajemství úspěchů mých obchodů se zadluženými nemovitostmi, kterými se denně zabývám. A jak to udělat nejlépe? Tím, že Vám krok po kroku ukáži, jak jsem jednotlivé obchody realizoval. Hodně z Vás se v případech pozná, protože převážnou většinu obchodů dělám ve spolupráci s realitními makléři napříč celým trhem a všemi kancelářemi. Ale nebojte se – Vaši totožnost samozřejmě neodhalím.

 

A co uvidíte?

 

Třeba to, jak koupíte byt před dražbou v Ústí nad Labem za 600.000,-Kč a prodáte za 1,200.000,-Kč.

 

Anebo to, jak koupíte za pár korun v dražbě 3 ha skvěle bonitní orné půdy u Karlových Varů.

 

Anebo to, jak vyřešit, když každá polovina nemovitosti je zadlužená tak, že spokojeni jsou nejen dlužníci, ale i Vy J

 

Anebo to, jak vyřešit, když slušný majitel chce prodat byt, kde vlastní půlku a druhou půlku vlastní jeho drogově závislý nezvěstný příbuzný. Prodávající mi dodnes píše každý měsíc pozdravy emailem a nepřestává děkovat za pomoc. A já děkuji jí, protože zadarmo jsem to taky nedělal.

Anebo nejlepší obchod loňska, kdy jsme vyřešili složité omezení s Dovoláním se neplatnosti právního úkonu na LV, jednoho spolumajitele z Německa a kdy výsledkem byl nákup bytu za necelých 1,5 mil, Kč a jeho prodej za 4,050 mil. Kč.

 

Anebo rychlý odkup 1/9 bytu s garáží, následně dokoupení šesti podílů od rozhádaných příbuzných, a obratem prodej se ziskem přes 150% investované částky.

A mnoho dalších případů.

 

Rád Vám ukážu, že vydělávat se dá i s malou investicí, v řádech desítek či několik málo stovek tisíc. Navíc, pokud těmto obchodům budete rozumět, nemusíte nemovitosti vykupovat, ale stačí jen klientům zprostředkovávat službu. V Čechách není ani 5% makléřů, kteří umí dobře zprocesovat právně zatíženou nemovitost. A takových nemovitostí bude v nejbližších letech raketově přibývat.

 

Dělám v tomto oboru přes 15 let a protože vím, že takových nemovitostí je nepřeberné množství, nemám důvod se s Vámi o své znalosti nepodělit.

 

P.S. protože celé školení je postaveno na praktických příkladech, kdy budu ukazovat vše, co k obchodům patřilo, tak jistě všichni pochopíte, že v souladu s platným zákonem AML a blížícím se GDPR nemohu rozdávat tištěný či elektronický manuál J

Ing. Miroslav Jonáš

Kde školení probíhají? Stálá místa jsou Praha ( CVRK, ), Brno (COWO, ) a Ostrava (Dům kultury města Ostravy, a.s., 28. října 2556/124, 709 24 Ostrava) . V případě většího počtu uchazečů lze zorganizovat školení kdekoli po České republice.

 

Veškeré další informace o termínech, místech konání a možnosti přihlášení najdete na stránkách společnosti Realitní vzdělávací institut s.r.o. a to zde:

Máte-li jakýkoli dotaz, nápad, návrh, či soukromou záležitost, budu rád, když mi napíšete prostřednictvím tohoto formuláře, kdy se Váš dotaz dostane přímo na můj soukromý email:

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Nahoru