Upravit stránku

 

Od 11.4.2017 pořádám veřejná odborná školení pro všechny zájemce nejen z realitního trhu. Všechna má školení jsou organizována prostřednictvím Realitního vzdělávacího institutu, který jsme založili společně s Ivanou Cikánkovou (zakladatelka projektu Ženy v realitách), Robertem Hanzlem (spolumajitel realitní sítě Next reality group a.s. a člen asociační rady ARK) a Ondřejem Jarošem (majitel společností Jaroš Partners).

Realitní vzdělávací institut se zaměřuje především na odborná vzdělávací školení pro realitních trh a to ve dvou stupních - základním a manažerském.

A jaké kurzy pořádám já? Podívejte se na obsah kurzů včetně osobní videopozvánky. Školení organizuji po celý rok a termíny průběžně vypisuji na stránkách Realitního vzdělávacího institutu. Pokud máte nějaké speciální přání, napište mi prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Pro rok 2020 mám všechny termíny (naštěstí) BEZNADĚJNĚ vyprodané. Ale z důvodu obrovského přesahu poptávku a stávající "covidové" situace připravuji pro konec roku sérii online kurzů, kde si má školení můžete absolvovat z klidu domova.

 

POZOR !!!

Právě vyšlo osm e-learningových kurzů Ing. Miroslava Jonáše na téma „Dluh, exekuce, insolvence a dražby“.

 

Vše je interaktivní, doplněno o videa, testové otázky či kvízy, a samozřejmě provázeno Mirkovým fiktivním kamarádem Lojzou, na kterého již od dětství házel každý průšvih, který udělal. Lojza všude byl, vše zná a ode všeho má klíče, tak komentuje každý problém s rozhledem sobě vlastním.

Doufáme, že Vás to bude bavit a že se i něco naučíte. A kromě kompletního balíčku je možno studovat i jednotlivé části, ať se moc nezavaříte z obvyklého velkého přílivu informací.

 

Kompletní odkaz je ZDE

Novinky z oblasti exekucí - poslední články

Novinky z oblasti insolvencí - poslední články

Novinky z oblasti realitního práva - poslední články

Kde školení probíhají? Stálá místa jsou Praha ( Olbrachtova 5, Praha - Krč), Brno (COWO, ), Pardubice a Ostrava. V případě většího počtu uchazečů lze zorganizovat školení kdekoli po České republice.

Veškeré další informace o termínech, místech konání a možnosti přihlášení najdete na stránkách společnosti Realitní vzdělávací institut s.r.o. a to zde:

ŠKOLENÍ "NA MÍRU"

Máte zájem o zorganizování školení na výše uvedená témata a chcete jej udělat ve Vaší firmě?
Na zakázku Vám připravím speciální školení pouze pro Vás.

V případě zájmu mě kontaktujte na mé EMAILOVÉ ADRESE

Máte-li jakýkoli dotaz, nápad, návrh, či soukromou záležitost, budu rád, když mi napíšete prostřednictvím tohoto formuláře, kdy se Váš dotaz dostane přímo na můj soukromý email:

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti