Upravit stránku

 

Od 11.4.2017 pořádám veřejná odborná školení pro všechny zájemce nejen z realitního trhu. Všechna má školení jsou organizována prostřednictvím Realitního vzdělávacího institutu, který jsme založili společně s Ivanou Cikánkovou (zakladatelka projektu Ženy v realitách), Robertem Hanzlem (spolumajitel realitní sítě Next reality group a.s. a člen asociační rady ARK) a Ondřejem Jarošem (majitel společností Jaroš Partners).

Realitní vzdělávací institut se zaměřuje především na odborná vzdělávací školení pro realitních trh a to ve dvou stupních - základním a manažerském.

A jaké kurzy pořádám já? Podívejte se na obsah kurzů včetně osobní videopozvánky. Školení organizuji po celý rok a termíny průběžně vypisuji na stránkách Realitního vzdělávacího institutu. Pokud máte nějaké speciální přání, napiště mi prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

POZOR - do konce prázdnin zbývá už jen pár míst na pouhých dvou školeních v Praze v rámci Realitní Akademie - 15.4. Jak obchodovat se zadluženou nemovitostí a 16.4. Katastr nemovitostí a stavební minimum. Všechny ostatní termíny Mirka jsou až do konce prázdnin BEZNADĚJNĚ vyprodané. Více informací najdete ZDE

Novinky z oblasti exekucí - poslední články

Novinky z oblasti insolvencí - poslední články

Novinky z oblasti realitního práva - poslední články

Kde školení probíhají? Stálá místa jsou Praha ( CVRK, ), Brno (COWO, ), Pardubice a Ostrava. V případě většího počtu uchazečů lze zorganizovat školení kdekoli po České republice.

Veškeré další informace o termínech, místech konání a možnosti přihlášení najdete na stránkách společnosti Realitní vzdělávací institut s.r.o. a to zde:

ŠKOLENÍ "NA MÍRU"

Máte zájem o zorganizování školení na výše uvedená témata a chcete jej udělat ve Vaší firmě?
Na zakázku Vám připravím speciální školení pouze pro Vás.

V případě zájmu mě kontaktujte na mé EMAILOVÉ ADRESE

Máte-li jakýkoli dotaz, nápad, návrh, či soukromou záležitost, budu rád, když mi napíšete prostřednictvím tohoto formuláře, kdy se Váš dotaz dostane přímo na můj soukromý email:

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Nahoru