Upravit stránku
Jako zakladatel projektu Realitní maturita Vám se svým týmem nabízíme široký  sortiment služeb, zejména z oblasti realit.
Máte zájem o vypracování smluv, daňových přiznání či jinou pomoc s obchodem? V našem týmu najdete právníky, daňové specialisty a další odborníky s mnohaletými zkušenostmi v oboru včetně mé maličkosti. Sám se dlouhá léta zabývám realitním právem a jsem autorem mnoha celorepublikově používaných vzorů realitních smluv (kupní smlouvy, darovací smlouvy, zástavní smlouvy, zprostředkovatelské či rezervační smlouvy pro realitní kanceláře, smlouvy o úvěru či zápůjčce, nájemních, podnájemních a pachtovních smluv a mnoha dalších). Rádi pomůžeme i Vám.
Ing. Miroslav Jonáš, zakladatel Realitní maturity

Služby v oblasti zpracování dokumentace

 • Zpracování smluvní dokumentace pro nemovitosti

  Kupní smlouva

  Sepsání kvalitní smlouvy na prodej nebo koupi nemovitosti. Součástí je také vypracovaný návrh na vklad vlastnických práv do katastru nemovitostí.

  Kupní smlouva + advokátní úschova

  Sepsání kvalitní smlouvy na prodej nebo koupi nemovitosti. Součástí je také vypracovaný návrh na vklad vlastnických práv do katastru nemovitostí a advokátní úschova finančních prostředků.

  Nájemní smlouva

  Sepsání smlouvy na pronájem bytu nebo domu.

  Podnájemní smlouvy

  Sepsání smlouvy na podnájem bytu nebo domu.

  Pachtovní smlouva

  Sepsání smlouvy na pacht zemědělského pozemku. Pachtovní smlouvou přenecháváte druhé straně práva na dočasné užívání a používání pozemku.

  Darovací smlouva

  Sepsání smlouvy na darování nemovitosti. Součástí je také vypracovaný návrh na vklad vlastnických práv do katastru nemovitostí.

  Zástavní smlouva

  Sepsání smlouvy pro zástavu bytu, domu či pozemku. Součástí je také vypracovaný návrh na vklad vlastnických práv do katastru nemovitostí.

  Zprostředkovatelská smlouva

  Sepsání smlouvy pro zprostředkování prodeje nemovitosti.

  Rezervační smlouva

  Sepsání třístranné smlouvy pro zprostředkování koupě nemovitosti s dokonalým ošetřením všech možných právních rizik.

 • Zpracování ostatní dokumentace

  Naši právníci a specialisté vám vypracují jakýkoli dokument dle vašeho požadavku, a to za cenu od 1 500 Kč.

  • Půjčujete někomu peníze? Ošetříme všechna rizika, která jsou s tím spojená.
  • Chcete si nechat postavit dům? Zpracujeme, popřípadě zrevidujeme Smlouvu o dílo.
  • Jedete na drahou dovolenou? Uděláme vám právní rozbor smlouvy s cestovní kanceláří, abychom ošetřili všechna neočekávaná rizika.
  • Dědíte majetek? Poradíme vám, jak vše zoptimalizovat a vyřídit.
 • Zpracování agendy pro finanční a jiné úřady
  Naši daňoví specialisté, zaměření na nemovitostní trh, vám zpracují a v případě zájmu i podají daňová přiznání, požadované našimi zákonodárci.

  Daň z nabytí nemovitých věcí

  Daň vypočítáme na základě směrné hodnoty. V případě zájmu vypracujeme znalecký posudek a použijeme tuto zjištěnou cenu. Znalecký posudek oceňujeme individuálně na vyžádání - kontaktujte nás.

  Daň z nemovitostí

  Jakoukoli změnu vlastnictví nemovitosti je třeba oznámit finančnímu úřadu - uděláme to za vás.

  Průkaz energetické náročnosti budov

  Vypracujeme pro vás průkaz energetické náročnosti budov (PENB).

 • Řešení exekucí
  Máte problém s exekucemi? Dostali jste se do dluhové pasti? Obraťte se na nás. Naši exekuční specialisté udělají vše proto, aby váš problém vyřešili.
 • Pomoc s insolvencí
  Jelikož byla k 1. červenci 2017 schválena nesmyslná novela, dle které není reálné pomáhat řádně klientům s insolvencí, musíme tuto aktivitu posunout do doby, než zákonodárci dostanou rozum. Děkujeme za pochopení.
 • Osobní poradenství
  Potřebujete s čímkoli na realitním, úvěrovém či pojišťovacím trhu pomoci? Chcete poradit se svým podnikáním? Obraťte se na naše odborníky. Když začnete svůj problém řešit včas, ušetříte si spoustu času, nervů a peněz.
Jednorázové služby

On-line e-mailová a telefonická poradna

Nemáte se koho zeptat na problém, který právě řešíte? Potřebujete poradce na telefonu, který vyřeší váš problém s realitami, úvěry či pojištěním? Řešíte v terénu nějakou smlouvu a potřebujete ji někomu poslat, aby se na ni podíval a zkontroloval ji? Od toho jsme tu my. Poskytujeme on-line e-mailové a telefonické konzultace všem, kteří potřebují rádce pro realitní, úvěrové, pojišťovací či podnikatelské problémy.

Napište nám, o jakou službu máte zájem. Naši specialisté se vám ozvou do 24 hodin

 • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Nahoru